Stavebnice pro zručné dětské ručičkyJestliže ještě sháníte hezkou hračku pro svá menší robátka, pak právě mega bloks mašinka tomáš Stavebnice Mašinka Tomáš je tou pravou úžasnou volbou! Pěkně zabalený dárek pod stromečkem jistě vyvolá nevídaný zájem, zvláště když děti ježíškovský dáreček rozbalí a najednou se před nimi otevře nový svět …

Nekonečná stavebnice se spoustou z d r a v o t n ě n e z á v a d n ý c h d í l k ů, které – když je správně pospojujete a přiřadíte, báječně zapadají do sebe a rázem vám, respektive vašim dětem, vzniká senzační stavebnice. Ta má tu obrovskou výhodu, že vaše ratolesti bezesporu zabaví a podchytí jejich zájem o tvorbu. Zároveň se tímto budou zlepšovat jejich jemné i hrubé motorické vlastnosti.

dítě stavebnice

Rozvíjení motoriky, zvláště v dětském věku, se projeví i v budoucnu, protože děti budou zručné a budou si samy vědět rady, jelikož jim právě touto stavebnicí napomůžete přirozenému cílevědomému a systematickému procesu v sestavování jednotlivých dílků. Ty budou neustále zkoušet, aby je vzájemně sestavily.

sppousta hraček

Jak mohou dítka již v raném věku rozvíjet jemnou motoriku? Právě tím, že postupně při skládání dílků nevědomě vztyčují prsty levé nebo pravé ruky ze zavřené pěstičky, střídají „při práci“ všechny prstíky, konečkem palečku se postupně dotýkají ostatních prstíků jak jedné ruky, tak i druhé ruky. Možná jste ani netušili, jakou úžasnou sílu pro rozvoj nejen myšlení, ale i motoriky, může mít stavebnice. Navíc stavebnice se spoustou barevných dílků, které děti zaujmou už jen proto, že vytvoří díly vlastníma rukama, a to úplně skvělé m a š i n k y, které jsou navíc kombinovatelné s dalšími jinými druhy.

Každé dítě by mělo mít svoji vlastní stavebnici, protože stavebnice patří už od nepaměti do světa dětských her a snů. Do barevných snů, do kterých se dokážou ponořit jen děti …