Vsaďte v módě na žlutou


Co se teď nosí, co letí, co je in? Tápete v této oblasti? Pak se jednoduše inspirujte mezi nejžhavějšími módními trendy letošní sezóny. Nevíte, která barva je letos trendy? Vsaďte na pestré barvy, kterým v současné době vévodí žlutá barva.
Proč si pořídit hned několik kousků oblečení právě v této barvě? Protože i vám bude určitě slušet. V této barvě si tak můžete pořídit různé kousky oblečení, které vás jen napadnou – svetry, mikiny, bundy, kabáty, trička, kalhoty a spousty dalších.
A jak kousky oblečení v této barvě nakombinovat? Skvělého výsledku dosáhnete s tmavým denimem. Džínovina v kombinaci se žlutými odstíny vypadá zkrátka perfektně.
vlněný svetr
BOJÍTE SE HNED ZE ZAČÁTKU ODVÁZAT A JÍT DO TÉTO BARVY VE VELKÉM?
Pokud se chcete držet spíše při zemi, tak v této šik barvě můžete zvolit různé doplňky, které tak oživí váš celkový outfit. Třeba s neonově žlutými doplňky v podobě kabelky nebo ledvinky budete k nepřehlédnutí. Tato barva vám zkrátka dodá energii, šmrnc a sebevědomí. Oživit váš outfit můžete také žlutými doplňky v podobě tenisek nebo balerínek, které vás rozzáří.
oranžový kabát
I žlutá barva může mít spoustu odstínů
Žlutá nemusí být jen žlutá. I tuto barvu můžete vidět ve spoustě různých odstínů od nejsvětlejších, přes neonové až po ty nejtmavší.
A s jakými dalšími barvami můžete žlutou ladit? Skvěle se hodí třeba k bílé, krémové nebo šedivé barvě. Důležité je dodržovat stejnou intenzitu barev. Díky tomu tak nebude váš outfit působit přeplácaně. Tuto barvu můžete také snadno doladit šperky zlatými i stříbrnými.
Nebojte se této změny a jednoznačně jděte do toho, odvažte se a oživte váš outfit o tuto pestrou a pozitivní barvu, která rozveselí celý váš den. Zainvestujte do této zářivé barvy tepla a slunečních paprsků. Vsaďte na tuto nádherně pozitivní barvu a oživte jí váš šatník. Určitě vám bude slušet!