Sháníme peníze


Takový šnorel to ovšem také nemá lehké, neb jej vyžene policie, nebo ostatní šnoreři. Proto tohle zkoušet nebudeme. Také proto, že cílené částky, třeba na dům, bychom dosáhli tak za tři sta let, a to už by nám řečený dům byl jaksi k ničemu.

bankovky

Další z možností je obejít všechny příbuzné, známé a kamarády. Nějaký peníz by se nám snad získat podařilo, ale leda tak nějakou polo zbořenou dřevěnou kůlnu.

Jiná možnost je jakákoli banka. Zde by s námi sice jednali s noblesou, ale pokud máme jen trochu nižší příjem, nebo nemůžeme doložit doklad o něm, tak také se vší noblesou poletíme, a ještě za námi bouchnou dveřmi. Možnost poslední, kde bychom asi k většímu obnosu skutečně přišli, je sebrat někde kulomet a vtrhnout s ním do banky. Čímž máme komfortní bydlení zajištěno nejméně na dvacet pět let (záleží na soudci) i se stravou.

Nuže ani jeden z výše popsaných způsobů nám užitek nepřinesl a tím jsme, takříkajíc, v loji, slušně vyjádřeno. A protože ty peníze potřebujeme, například ke koupi chatičky někde v lesích uprostřed hor, nezbývá nám nežli vyzkoušet něco nového. Tím je americká hypotéka bez dokládání příjmů.

No, to slovo nového berte jen jako hovorový obrat, protože tento druh půjčky (hypotéky) je již u nás v republice pěkně dlouho. A protože se hodně osvědčil, jistě tu ještě také dlouho zůstane.

peněženky

Nepodařilo se mi zjistit, kolik spokojených klientů již na svém pomyslném kontě tato společnost má, ale to asi nebude pro nás tak důležité. Důležitá je především rychlost, se kterou se k penězům dostanete a také v podstatě velmi snadný postup při sjednávání celé transakce. Právě proto že není třeba shánět potvrzení o příjmu se totiž zkracuje doba bez tohoto byrokratické zdržování. Zde se vše děje drobátko jinak, takže jen nejlépe si nejprve zjistit na webu společnosti, jehož odkaz vidíte výše, detaily. A pak to zkusit. Není třeba se bát, dopředu nic neplatíte.