Reklamní dárky


Reklamní dárky jsou dokonalým reklamním poutačem například pro firmy nebo třeba i restaurace a hospody. Opět jsou dokonalým dárkem pro vaše zaměstnance, klienty nebo pro partnery. Tyto reklamní dárky si opět můžete „vytvořit“ s vlastním potiskem, Můžete si vybrat jakýkoliv obrázek nebo právě logo vaší firmy. Mezi tyto dárky patří například. hrnečky, tašky a batohy, Kosmetika, sezonní produkty a kancelářské potřeby.

batoh

Tyto produkty seženete od 123 Kč do 3 120 Kč. A teď si probereme jednotlivé kategorie reklamních dárků. Hrnečky najdete hnedka v několika barvách a budete mít na výběr hnedka z několika materiálů např. Hliník, keramika, nerezová ocel, porcelán, silikon, sklo a titán. Z barev máte na výběr například z modré, černé, červené, hnědé, růžové, žluté a šedé. V kategorii hrnky seženete jak klasické hrnečky tak i termosky nebo sportovní hrnky. Tašky a batohy seženete například bavlněné, z mikrovlákna, plachtoviny a podobně. Opět je seženete hnedka v několika různých barvách například : červená, modrá, zelená, žlutá černá, fialová a spousta dalších. V kategorii tašky a batohy obyčejné tašky, batohy, sportovní tašky ale i kufry, ledvinky a kosmetické tašky. Co se týče kosmetiky seženete tu prakticky všechno pudry, lesk na rty, zrcátka, kosmetické tašky a podobně.

reflexní pásky

V kategorii kancelářské produkty seženete různé bločky, propisky, desky na dokumenty, diáře, stolní lampy, pravítka a spousta dalších. A jako poslední tu máme kategorii sezonní produkty v téhle kategorii najdete sluneční brýle, zimní čepice ale i nafukovací balóny do bazénu, opalovací krémy, pouzdra na brýle a podobně. S potiskem je to u těchto všech produktů dosti odlišné, Jediné co je stejné je cena celkového potisku, Cenově vás to vyjde na nějakých 790 korun. Takže pokud chystáte nějaký firemní večírek, jsou reklamní dárky jednou z věcí které vám nesmí zaručeně chybět.