Půjčovna dodávek Brno vám pronajme vůz i na dovolenouVypůjčit si tranzitní dodávku je snadné. Stačí k tomu kauce (vratná), platný řidičský a občanský průkaz, trvalý pobyt na území Česka, v ceně je zaplacené povinné ručení, dálniční známka a nonstop asistenční služba. Půjčovna dodávek Brno se vás nebude ptát, k čemu vozidlo potřebujete, pouze si musíte předem domluvit počet hodin nebo dnů pronájmu.

Na dovolenou s bicykly

Většina velkých přepravních dodávek slouží pro převoz materiálu a věcí v případě stěhování bytů nebo rekonstrukcí bytových jader, výstavby plotů, zahrad a podobných stavebních činností. Za tímto účelem je možné si je pronajmout na předem dohodnutou dobu, a to dokonce i s řidičem, pokud si netroufáte takové vozidlo řídit, nebo se obáváte nějaké nehody, a rádi přenecháte zodpovědnost za řízení na někom jiném.

jižní Čechy

Důvodem pro vypůjčení takového vozidla však může být i cestování s jízdními koly na dovolenkový pobyt. A v době koronavirové epidemie, kdy se lidé snaží vyhnout problémům v souvislosti s pobytem v zahraničí, se nabízí řada možností využít výhodné ubytování v tuzemsku a spojit jej s objevováním zajímavostí naší vlasti na některé z mnoha tisíc vyznačených cyklotras.

Rožmberk nad Vltavou

Dodávku je možné zajistit i s přívěsem a s držákem na kola na tažné zařízení, tímto způsobem snadno přepravíte kamkoli veškerá zavazadla i s bicykly a vůz můžete pak využívat pro každodenní výlety spojené s návštěvou hradů a zámků, přírodních památek či rezervací a turisticky atraktivních míst. A těch je v Česku opravdu mnoho, stačí vzít do ruky podrobnou turistickou mapu a sledovat popisky a vrstevnice, lesy, rybníky, řeky a říčky, zajímavé vyhlídky a pamětihodnosti. Za návštěvu určitě stojí Šumava, Třeboňsko, Českokrumlovsko, Česká Kanada, údolí řek Úhlava, Radbuza a Berounka, kde jsou cyklotrasy vhodné i pro rodiny s dětmi. Na Moravě pak Lednicko-valtický areál či okolí Kyjova a Strážnice v nížině Dolnomoravského úvalu.