Auto jako v bavlnceKdyž se v rodině objeví automobil, nebo dokonce druhý automobil, vždy nastává situace, kdy se dříve nebo později začne řešit otázka: Kam s ním?

Pokud je v domě anebo u domu prostorná garáž, pak se jen udělá místo, ale může nastat situace, že pro druhé auto už místo není, nebo je v garáži dávno dílna nebo posilovna, a tak se musí hledat řešení jinde. Nechat stát auto jen tak volně, přináší někdy problémy. Je velice nepříjemné třeba v šest hodin ráno hledat auto pod vrstvou čerstvě napadaného sněhu, nebo jen oškrabávat námrazu s lehkým sněhovým popraškem. Také není nic příjemného, když musíte vystupovat z auta a je venku průtrž mračen.

dřevěné hranoly

Snadným řešením se může stát pořízení dřevěného garážového stání pro jedno i dvě auta.

A co všechno nepotřebujete?

žádné povolení od stavebního úřadu

• žádné náročné technické vybavení

• žádné hledání firmy, která vám stání postaví

Snadné jako nákup z módního katalogu

Najdete si jen zavedenou a kladně hodnocenou firmu, která dané produkty vyrábí a prodává a vyberete si vhodný typ garážového stání https://www.pergoly-trutnov.cz/garazove-stani. Kromě modelu stání potřebujete ještě:

• sadu k ukotvení

• střešní krytinu

• střešní latě a palubky

dřevo1

Vše má k dispozici v nabídce výrobce přístřešků, a tak vám stačí pár kliknutí a můžete se těšit na dodání.

Ohledně realizace máte na výběr možnost stavby na klíč anebo rychlejší a levnější řešení v podobě vlastního sestavení hotových připravených komponentů.

Vše je dodáno s jednoduchým a přehledným návodem a pro šikovného kutila s pomocníkem to nezabere víc jak jeden den. Kompletní spojovací materiál je dodaný od výrobce.

Tělo přístřešku je vyrobeno z kvalitního smrkového dřeva, tlakově ošetřeného ekologicky šetrnou ochranou na dřevo. Klasické hranoly jsou nahrazeny masivními lepenými BSH hranoly, které nepraskají a nekroutí se a lépe odolávají povětrnostním vlivům.