Jaký námět zvolit na vlastní tričko s potiskemZ hlediska technologie vlastního potisku máte více možností. Pro vytvoření fotografie či kresby, kde je požadována především barevná pestrost a věrnost dle tiskové předlohy, slouží dnes velmi dobře např. digitální tisk. Pokud ovšem vystačíte s několika základními barvami, a požadujete např. jednoduché logo, jednobarevný nápis, černobílou kresbu nebo karikaturu, hodí se klasická technika známá již dlouhá léta – sítotisk.

bavlněná trička

V zásadě se však nemusíte příliš starat o to, jakou metodu vám firma pro potisk zvolí, tyto postupy jsou zavedené a ověřené praxí. Vy byste měli především zvážit, co na vlastní tričko s potiskem zobrazit, aby to splnilo svůj účel.

Dárek k narozeninám a při příležitosti nějaké akce – toto bývají velmi vděčné a oceňované nápady. Jestliže totiž zorganizujete nějakou akci (a může to být cokoli – svatba, narozeninová oslava, výlet s dětmi do přírody, školní výlet, sportovní soustředění, trampské pobyty, vodácké, cyklistické, turistické nebo horolezecké výpravy a mnoho dalších nápadů), bude s odstupem času potištěné tričko s nápisem skvělou připomínkou příjemně strávených chvil, srovnatelnou např. s fotografiemi ve vašem albu.

trička s potiskem

Nápis a potisk může inspirovat – na Internetu je dnes tolik různých „nápadů“ vlastních triček s potiskem, že je jistě nepřehlédnete. Mezi nimi však dominují vulgárnosti, anebo přihlouplé, mnohdy až primitivní texty, související s alkoholem, sexem, anebo přímo s nějakou destruktivní činností. Takové informace nabádají mnohdy k hloupému životnímu stylu, který vám do života toho příliš nedá. Zkusme zapracovat trochu na sobě, zamyslet se více do hloubky, a nechat vytisknout třeba inspirativní motivy, související s vašimi zálibami. Může to být akvaristika, pokojové rostliny, domácí zvířata, postřehy ze sportovních odvětví (nejen fotbal, ale třeba i lukostřelba nebo biatlon). Život přece není jen o „chlastání piva a sexuální výdrži“.