Jak zhubnout


Pokud máte problémy s váhou a s kilogramy navíc, nezoufejte. Takový problém má u nás většina lidí. Pořád všichni řeší, kolik mají kilogramů, jestli se někomu líbí, nebo ne. Plno lidí si ale neuvědomuje, čím to může být způsobeno. Teď mám na mysli toho člověka, který chce zhubnout pár kilo, ne anorektiky a anorektičky, kteří touží po hubnutí stále víc a víc. Proto dnes pro vás mám několik typů se kterými budete spalovat tuky jako o závod.

skákání na trampolíně

První tip: Pijte nepřeslazené drinky a tekutiny

Spousta lidí si to neuvědomuje, ale tuky se vytváří v našem těle i z přeslazených tekutin. Mnoho lidí pije Coca Colu nebo Fantu, které obsahují dvacet pět kostek cukru. Pak tedy není divu, že mnohdy rychle přibíráte, ale říkáte si, že neznáte příčinu. Tak tady je jedna z nich.

Druhý tip: Dejte se na nějaký sport

Spousta lidí nemá sport v nějaké velké oblibě. Co takhle si ale najít koníček v nějakém sportu, který se vám zalíbí, třeba v basketbalu? To je velmi dobrý sport. Nebo mě napadají například tance jako je aerobic. Pokud ale i přesto nechcete, je tu ještě jedna možnost a to pravidelně chodit na delší procházky. Spousta lidí si totiž neuvědomuje, že pravidelnými procházkami v parku mohou také nějaké to „kilečko“ shodit.

jízda v horském terénu

Třetí tip: Jezte pestrou a z větší míry zdravou stravu

Pokud jste milovníky převážně mastných věcí, měli byste to alespoň trochu omezit a nebo tu stravu vyvážit. Co takhle vzít si třeba ke kuřeti s bramborami i velkou dávku zeleniny? To může pomoct vyvážit stravu a i vy se tak budete cítit o něco lépe.

Čtvrtý tip: Nejezte před spánkem

Ano, to má taky nějaký vliv na to, kolik kilogramů máte. Říká se, že dvě hodiny před spaním byste neměli nic jíst. Nejenže přiberete kilogramy, ale také to zatěžuje váš trávicí systém, který bude přetížený a vy tím pádem místo zhubnutí přiberete kila.