Brýle jsou důležitou součástí


Oči jsou důležitý orgán, kterého bychom si měli vážit a nepodceňovat jejich ochranu. I když na sluneční brýle nejste zvyklí, přečtěte si například tvrzení očních lékařů, proč bychom brýle nosit měli a svůj zrak si tak chránit před nežádoucími slunečními paprsky. Je stále více lidiček, kteří už pochopili, že je nutné si chránit i pleť a pokožku za pomoci opalovacích krémů s potřebným Sun Protection Factor – česky to znamená – ochranným slunečním faktorem, který svým složením udává, jak dlouho se můžeme vystavovat slunečním paprskům, aniž by došlo k nežádoucímu poškození pokožky. Jedná se o číselný údaj celkového stupně ochrany proti ultrafialovému UV záření.

chránit oči

Moderní maminky již své malá dítka chrání oblečením a také dětskými opalovacími krémy, ale také už přidávají dětem do výbavy k moři sluneční brýle, protože vědí, že zrak, zvláště malých dětí, se musí také ochraňovat.

Brýle vybírejte svým ratolestem hlavně veselých tvarů a barevné, aby děti zaujaly a rády je nosily.

brýle dítě

I my, dospělí, si můžeme vybírat z různých tvarů a poradíme vám jedny takové, které zaručeně zaujmou a budou slušet každému obličeji.

Chcete být zajímaví? Pak volte hranaté sluneční brýle Lux bryle, které zaujmou na první pohled nejen vás, ale i ostatní, které potkáte – ti budou jen uznale kývat hlavou …

Skvělým módním doplňkem každé moderní ženy jsou stylové sluneční brýle Samatha skvělého designu, jenž jsou dodávány ve dvou šmrncovních barvách, a to v barvě klasické černé a zajímavé hnědé. Brýle disponují dostatečných UV filtrem na hranici čtyři sta UV. Jestliže si objednáte tento skvělý doplněk, se kterým, věříme tomu, budete velmi spokojená, získáte k němu navíc dárek zcela zdarma jako poděkování za to, že vám záleží na vašem zdravém zraku!

Získáte krásné velurové pouzdro na brýle značky Samantha zcela zdarma!!