Tvář jako z titulní strany časopisu


Lifting není rozhodně žádný neznámý výraz, v kosmetice jde o zcela běžné slovo a techniku zpomalení stárnutí. Nová metoda omlazení obličeje a osvěžení pleti dostala označení niťový lifting. Nejedná se o žádný chirurgický zákrok podobný plastické operaci, ale výsledek je viditelný ihned, obličej nejen rozjasní, ale pokožka bude viditelně pevnější a vrásky se stanou méně intenzivnějšími, těch drobnějších se dokonce i zbavíte. Tedy žádné řezání do obličeje, dlouhé týdny rekonvalescence ani žádné nevzhledné modřiny. Obnoví se tvorba kolagenu, která je ve středním věku podstatně nižší. To, co budete muset podstoupit, je anestezie, ale ne úplná.

pootevřená ústa

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří přesáhli čtyřicítku, pokud se nechcete vrhnout rovnou do faceliftu, pak liftující nitě jsou tím pravým řešením právě pro vás .

A jak to vlastně probíhá?

Pokud si představíte nitě, tak jak je znáte, pak jste poměrně blízko, používají se jehly, ale velice tenoučké, ty se píchají pod kůži a nitě pak vedou do míst, které je třeba zpevnit, kůže je tak téměř nedotčená. Materiál, ze kterého se nitě vyrábí, se postupem dnů jednoduše „vsákne“.

V běžném kosmetickém salónu vám však tuto techniku nenabídnou, provádí ji pouze vyškolený a řádně vystudovaný lékař či lékařka. Pokud máte hrůzu z nemocnice, pak věřte, že hospitalizace se bát nemusí, vše proběhne ambulantní formou a samotný zákrok netrvá více jak půl hodiny.
květinová koupel

Kolik zaplatím?

Podle toho, kolik nití se bude aplikovat, se odvíjí i cena, ta začíná na minimální částce kolem 20 000 Kč, efekt by měl vydržet i několik let. Nový vzhled, kterým učarujete svoje okolí, za to určitě bude stát, navíc si mladším vzhledem pozvednete i svoje sebevědomí a váš skutečný věk vám určitě nikdo hádat nebude. Prostě pár nití za to určitě stojí.