Stylové tenisky ve vašem botníku nesmějí chybět


Nejste zrovna princezna a v módě se příliš nevyžíváte? Šaty, sukně a podpatky se ve vašem šatníku a botníku vyskytují spíše sporadicky? Vyznáváte raději sportovní styl a podpatky vám jako ženě nic neříkají? Ani tak nemusíte vypadat jako byste zrovna šli absolvovat maraton nebo do fitka.
hromada bot
Jednoduše k vašemu oblečení, džínům nebo legínám obujte pohodlné a stylové tenisky nebo kecky a je to. Nemusíte je nosit jen ke kalhotám, skvěle se totiž hodí i k šatům nebo sukni. Tento druh bot má totiž všestranné využití, a proto by alespoň jeden pár ve vašem botníku neměl chybět. Bojíte se módních faux-paux? Naučte se tenisky nosit tak, abyste se vyhnuli módnímu průšvihu. A s jakou variantou budete zaručeně k nepřehlédnutí?
Šik jsou metalické odlesky – neváhejte a jděte do nich!
květy na teniskách

Blýskavým materiálem vašich botek na vás chytře upozorníte a zároveň také trochu okořeníte váš outfit. Klasické tkaničky pak můžete vyměnit za luxusní mašle ve stejné metalické barvě a o eleganci pak nebude nouze.
A jak tyto botky skvěle vyniknou?
Parádní a stylové botky v bílé barvě nebo barevných metalických odlescích či v dalších variantách na vás nejvíce vyniknou v kombinaci s ohrnutými džíny. Pokud totiž zkrátíte nohavice nad kotníky, vaše stylové botky mnohem více vyniknou a vy je tak budete moci vystavit na obdiv okolí.
Vaše krásné nožky nemusí trpět v botách na podpatku. Můžete si být jistá, že i když z botníku vytáhnete tento módní kousek obuvi, i přesto budete stylová a šik.
converse obuv
Vyberte si nové trendy kousky do vašeho botníku a střídejte je dle libosti.
V pohodlných a trendy keckách se budou vaše nožky cítit jako v bavlnce. I pohodlná obuv lehká jako pírko přece může být módním hitem. Proto se toho nebojte a na vaši příští cestu, ať už se budete chystat do města, na procházku nebo do práce, vytáhněte vaše nové kecky a můžete vyrazit.