Podmínky a pravidla hypotéky bez příjmu


Neštěstí si nevybírá, ať už se jedná o přírodní katastrofu nebo například nedostatek financí či rovnou exekuce. Dostali jste se vlastním přičiněním do špatné finanční situace? Měli jste moc dluhů a už to finančně nezvládali? Potřebujete si hned půjčit další peníze? Nebylo to ani vlastní vinnou, ale vy nevíte, jak z toho vycouvat?

Pro někoho to může znít jako klišé, když se řekne hypotéka bez příjmu, ale pro jiné lidi, kteří se zrovna ocitají ve finanční tísni a moc dobře si uvědomují závažnost své vlastní životní situace a třeba i to, že jsou bez příjmu a opravdu nutně potřebují peníze, to klišé opravdu není. Právě takoví lidé vyhledávají podobné půjčky a je jim často jedno, kolik přeplatí, hlavně, že jim někdo může půjčit peníze.

lidé u notebooku

Pod názvem hypotéka bez příjmu ale mnohdy najdete podnikatelské úvěry. Nejedná se tedy o obyčejné půjčky pro lidi s ručením nemovitosti. Špatně definované názvy jsou často jedním z problémů, na které můžeme narazit. Je potřeba rozlišovat podnikatelské a spotřebitelské úvěry. Ty podnikatelské jsou samozřejmě pouze pro podnikatele, firmy a živnostníky a znamenají pro ně peníze, které mohou vložit do podnikání.

Spotřebitelské úvěry najdete pod jinými názvy. Pokud byste hledali spotřebitelský úvěr s ručením nemovitostí, může se jednat například o nebankovní hypotéku. To znamená, že pro peníze nejde do banky, tu z toho úplně vynecháte, ale půjčíte si od jiné společnosti. V dnešní době je jich na trhu opravdu mnoho, takže je z čeho vybírat. Jednoduché podmínky a vyřízení online jsou většinou samozřejmostí.

porada firma

Pro podnikatele jsou taktéž podmínky velice jednoduché. Není co skrývat. Získat můžete 50 – 70% z hodnoty nemovitosti s dobou ručení nejdéle na 30 let.

V případě záznamu v registru se dají přimhouřit oči, takže záznamy nevadí. Dokonce se dá tolerovat i nižší daňové přiznání na konci roku, takže tato půjčka je opravdu pro každého podnikatele, jak pro velkou firmu, tak i pro malého živnostníka.