Laser game Praha 9 pro týmy i jednotlivceCo je v aréně doporučeno

Spolupráce v týmu – jednotlivcům vždy přeje štěstí, jestliže mezi sebou spolupracují jako tým. O tom se již přesvědčili bojovníci v mnoha skutečných bitvách. Nepodceňujte herní modus v týmu, navíc je vždy poutavější a zábavnější.

DSC_0199

Svícení baterkou – součástí vybavení zbraní je baterka, je umístěna v přední části hlavně a slouží pro orientaci mezi tmavými stěnami. Musíte počítat s tím, že se nebudete procházet po rozkvetlé louce se sluncem nad hlavou, ale budete v bludišti plném nástrah, navíc temném a ne zrovna přívětivém. Budete zkrátka prožívat situace skutečné počítačové simulace vesmírného boje temných planet a světlo baterky vám tu může „pomyslně“ zachránit život.

Vhodný oděv a obuv – oblečení by mělo být tmavé, nejlépe černé, v bílém tričku vás každý snadno odhalí. A především musí být pohodlné, to platí i pro obuv, takže žádné lodičky na podpatku, ale pevné neklouzavé tenisky s pevnou patou. Uvědomte si, že hra je vyměřena pouhými 12 minutami, někomu se to může zdát jako velmi krátká doba, ale budete propoceni a vyčerpáni jako po sprinterském atletickém výkonu.

lasergame_aztec02

Co není v aréně povoleno

Vstup nemocným osobám – do laser game Praha 9 by neměli vstupovat lidé nemocní a handicapovaní, platí to zejména pro onemocnění chřipkou a angínou, ale i pro epileptiky, těhotné ženy, osoby barvoslepé a slabozraké, trpící depresemi a s pohybovým omezením.

Plazení se po zemi – prostor uvnitř bojiště je potemnělý a základem je pohyb chůzí nebo během. Jestliže budete ležet na zemi, ostatní spoluhráči vás mohou snadno přehlédnout a může dojít k nepříjemnému úrazu.

Agresivní chování a fyzické napadání – celá hra je sice koncipována jako adrenalinová zábava, to však není důvodem k fyzickým atakům, úderům a nesmyslným agresivním projevům. Smyslem hry je zábava, nikoli boj na život a na smrt. Násilí sem zkrátka nepatří.